.

.

5 cm Ultralarge лента седиште лента запечатување машина уред лента машина dispensador cinta

5 cm Ultralarge лента седиште лента запечатување машина уред лента машина dispensador cinta

Степени:

DEN 1769.28
Износ
Това е достапна

За лента димензии : Ширина : 5cm надворешен дијаметар : под 15 cm Внатре дијаметар : 7,6 cm

Повеќе информации

Тип:
лента фармацевт
Број На Модел На:
td07

Најдобрите понуди во категоријата