.

.

Пролет, Есен Мода Печати Водат Памучна Ткаенина 2017 Тенок Одговара Секси Девојки Гроздобер Legging Секс Фото С. М. Л. XL

Пролет, Есен Мода Печати Водат Памучна Ткаенина 2017 Тенок Одговара Секси Девојки Гроздобер Legging Секс Фото С. М. Л. XL

Степени:

DEN 331.00 -27 %
DEN 453.60
Износ
Това е достапна


ТОЧКА БР : CP002
1.Главен Материјал : 95%Памук,5%spandex.180 GSM
2.Тенок Одговара
3.Печати : 7
4.Si ze : Една одговара на сите, во можност се носат за бројки, С. М. Л. XL
Должина : 96cm Половината : 60-84cm Колковите : 87-107cm Бедрото : 42-54cm
НАПОМЕНА :
1.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
SWIMMART
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
CP002
Должина:
Ankle-Length
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Објектот:
Legging секс Photoes
Функција:
Тесни Секси
Материјал:
100%памук
Печати:
7
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Лесен
Стил:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата