.

.

Повеќето Мода Печати Пролет, Есен 2017 Високо Водат Супер Мека Памучна Млади Девојки Зрели Дама Секси Модели Legging С. М. Л. XL

Повеќето Мода Печати Пролет, Есен 2017 Високо Водат Супер Мека Памучна Млади Девојки Зрели Дама Секси Модели Legging С. М. Л.

Степени:

DEN 331.00 -27 %
DEN 453.60
Износ
Това е достапна


ТОЧКА БР : CP002
1.Главен Материјал : 100% Памук
2.Тенок Одговара
3.Печати : 7
4.Si ze : Една одговара на сите, во можност се носат за бројки, С. М. Л. XL
Должина : 96cm Половината : 60-84cm Колковите : 87-107cm Бедрото : 42-54cm
НАПОМЕНА :
1.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
SWIMMART
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
CP002
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Објектот:
Секси модели Legging
Функција:
Тесни Секси
Материјал:
95%Памук,5%spandex.180GSM
Печати:
7
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Лесен
Стил:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата