.

.

Модерната Спалната соба K9 Кристал Ѕид Светла Мода Ѕид Sconce Ходникот Светла E14 LED Кристал Ѕид Светилка lustres de cristal Осветлување

Модерната Спалната соба K9 Кристал Ѕид Светла Мода Ѕид Sconce Ходникот Светла E14 LED Кристал Ѕид Светилка lustres de cristal

Степени:

DEN 3577.00 -31 %
DEN 5184.00
Износ
Това е достапна

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Извор на светлина : 2* 3 W E14 LED светилки
4. Материјал : не ' рѓосувачки челик + k9 кристално
2. 4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас! За гаранција и враќање : 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Производ Слики :
Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално. Напон : 90 V - 260 V
5. 2) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. За повратни информации и контакт : 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ви благодариме за разбирањето!. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни. 5) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
кога ќе го купите производи pls видите првите детали :
Совети :
Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз .
Обезбедување На Квалитет :
(1)Секој produst е рачно изработени од себе.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Известување за Русија Купувачот :
Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 20-40days нормално. Големина на светлината : L21cm x W12.Примена : спална соба, дневна соба и сл. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Ние само брод да се потврди цел адреси. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
getop
Сенка Тип:
Кристално
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
обложено
Карактеристики:
Моден
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
За итни случаи
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3Years
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE
Осветлување Област:
3-метри 5square
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Напон:
220V,110V,90-260V
Материјал:
Кристално
Боја На Каросеријата:
Јасно
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
ST100113

Најдобрите понуди во категоријата