.

.

T8 9W 60 CM 48 SMD 2835 висока осветленост долг живот LED сијалица светлина 850LM 6500K - Бела

T8 9W 60 CM 48 SMD 2835 висока осветленост долг живот LED сијалица светлина 850LM 6500K - Бела

Степени:

DEN 403.20
Износ
Това е достапна

Моќност : 9 W Материјал : Алуминиумски + PC пластични LED-Уметност : SMD2835 48 Led Светилка тип : T8 (G13)Моќност : 9 W
Материјал : Алуминиумски + PC пластика
LED-Уметност : SMD2835
48 Led диоди
Светилка тип : T8 (G13)
Светилка напон : AC90-240 V
осветлување : бела
Температура на бојата : 6500 К
напон : AC90-240 V
Прозрачна флукс : 850 LM
Производ димензии : 60 см (L) x 2. 6 см (W) x 3.2 cm (H)
Пакет се Вклучени : 1 x T8 флуоресцентна цевка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Повеќе информации

Бренд Име:
GX.Diffuser
Тип На Објект:
LED Светилки

Најдобрите понуди во категоријата