.

.

Бесплатен Превозот Топла Продажба IP67 Водоотпорен LED Цевка Светлина 900mm 2700-6500k Температура на Бојата(УПТ) Користење за Капење Соба

Бесплатен Превозот Топла Продажба IP67 Водоотпорен LED Цевка Светлина 900mm 2700-6500k Температура на Бојата(УПТ) Користење за

Степени:

DEN 12396.00 -5 %
DEN 13048.80
Износ
Това е достапна


Моќност : 12 W(900 MM)
Материјал : Висок квалитет на Алуминиум+ PC Покритие +водоотпорен крајот капи
Должина : 900mm
ИП Стапка : IP67 водоотпорен
LED Type : SMD2835 epistar познатиот бренд
Влезен напон : AC85-265 V
Прозрачна Флукс : >100lm/w
Влезен Напон : AC85-265 V
Гаранција : 3 години
возачот : изолиран постојан струја возачот
средина : -40 степенот до 40 степен
материјал : алуминиумски +PC покритие
боја : топло бела (3000-3500k) природни бела(4000-4500k) ладно бела (4000-4500k )

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Природните бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
12W
Поддршка Dimmer:
No
боја:
млечниот маска, јасно маска
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Должина:
0.9m
Напон:
AC85-265V
сертификација:
CE,FCC,VDE,EMC,LVD
Зрак Агол(°):
360°
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Бренд Име:
YANGMIN
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
моќност:
12W
Должина:
900mm
LED тип:
SMD2835
Прозрачна Флукс:
>100lm/w
Температура На Боја:
2700-6500k
Влезен Напон:
AC85-265V
Гаранција:
3 Години
работни часови:
49999hours
IP го оценувате:
IP67

Најдобрите понуди во категоријата