.

.

10pcs LED Таванот на вниманието алуминиумско тело двоен прстен без светилка извор / Една Ротација GU10 светилка штекер бесплатен превозот

10pcs LED Таванот на вниманието алуминиумско тело двоен прстен без светилка извор / Една Ротација GU10 светилка штекер бесплатен

Степени:

DEN 2907.00 -24 %
DEN 3825.12
Износ
Това е достапна


10pcs LED Таванот на вниманието алуминиумско тело двоен прстен без светилка извор / Една Ротација GU10 светилка штекер бесплатен превозот

Повеќе информации

Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
QLTEG
Зрак Агол(°):
60°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
GU10
Обликот:
Annular
Напон:
90-260V
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Број на LED Чип:
3 еез
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Должина:
60mm

Најдобрите понуди во категоријата