.

.

Led цевка 600mm 9w SMD2835 48leds/PC lampada led levou мора да го затвори и луз Fria Бланко Quente COM поддршка фото дека Сара ESTAR

Led цевка 600mm 9w SMD2835 48leds/PC lampada led levou мора да го затвори и луз Fria Бланко Quente COM поддршка фото дека Сара

Степени:

DEN 503.52
Износ
Това е достапна

Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни !
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте на големо и купување,Ако имате било какви прашања ,ве Молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака или али trademanager. Тип на LED : SMD2835, 48 LEDs
3. цевка компјутер на маска : имаме trancparency и milkly маска,pls избра и да го оставите порака, со цел да ги споделите со нас,ако у не остават порака што ќе ја испрати у milkly маска,ви благодариме!
користење на 2835 висока светлина чип. Влезен Напон : 85-265v (Универзална)
6. Должина : 600mm (Должината вклучуваат pin), со Дијаметар : 30мм
2. Ние само брод да се потврди aliexpress адреси. Боја Рендерирање Индекс : >70 Ra
10.1000lms гаранција 3years добар квалитет.бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Answer : ___________________________ NOTE :
а.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Прозрачна ефикасност : 25 Lm/ LED
8. Прозрачна Флукс (LM) : 1000-1200 Lm
9. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа . Вашиот aliexpress адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Температура на бојата : Топло бела : 3000k-3200 K
бела : 4000k-4500 K
кул бело : 6000-6500k
14. Номинална Моќност : 9 W
4. Животниот век : 50. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Наплата
Ве молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да aliexpress. Агол на гледање : 170 степен
11. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Превозот :
1.
lampada led lampada led 110v lampada де led lampada led 220v lampadas де led casa lampadas led lampadas lampadas де led lampada lampadario lampada де led став casa 110v lâmpada led. Осветленоста (Еднаков на Традиционалните Флуоресцентни Цевки) : 40 W
5.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Плаќање
Ве молиме да плаќаат пари во рок од 5 дена по аукцијата заврши. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Tube Материјал : алуминиум легура назад;
13. Фактор на моќ : повеќе од 0. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 35 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.(освен за викенди и празници).
Led цевка 10w 1000 LM SMD2835 25 LM/PC 60leds/PC AC85-265 V Висока PC & Ra УЛ/CE/Ro HS Одобрен од 5 години гаранција 8ft led цевка светлина
Опис :
оваа лер цевка не треба баласт,pls отстранување надолу баласт .

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
9W
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CE,PSE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Повод:
Спална соба
Должина:
0.6m
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Lumiled
База Тип:
T8
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Бренд Име:
sinomann
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Модел:
2835
Напон:
110-240V
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
is_customized:
Yes
Wattage:
9
Гаранција:
2 години

Најдобрите понуди во категоријата