.

.

Водоотпорен Договор Отворено Осветлување Ѕид Светилки Отворено Градината Светилка Светла Содржи LED Сијалица Бесплатен Превозот

Водоотпорен Договор Отворено Осветлување Ѕид Светилки Отворено Градината Светилка Светла Содржи LED Сијалица Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 3590.00 -15 %
DEN 4224.00
Износ
Това е достапна


Спецификации Светлината Информации Тип надворешен ѕид светлина Карактеристики отворено осветлување ѕид светилки Стил Модерна/Современа Заврши Спреј бои Светлина Насока Димензии вкупна Висина cm вкупна Ширина 27.2 cm Целокупната Длабочина 15cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Макс Сијалица 5 W Не се Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја црна Сенка Боја Декорација Боја Тежина Нето Тежина(kg) 2

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
LUALS
Diffuser:
Поликарбонат
Карактеристики:
надворешниот ѕид светилка
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
надворешниот ѕид светлина
Заврши:
Бранеа Никел
сертификација:
ROHS
Е dimmable:
No
Стил:
Куќа
База Тип:
E27
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP44
Број На Модел На:
надворешниот ѕид светлина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата