.

.

high-end нагоре водоотпорен ѕид светилка за отворен светилка градина отворено светла за осветлување ѕид светилки Содржи LED сијалица бесплатен превозот

high-end нагоре водоотпорен ѕид светилка за отворен светилка градина отворено светла за осветлување ѕид светилки Содржи LED сијалица

Степени:

DEN 5508.00 -15 %
DEN 6480.00
Износ
Това е достапна


Спецификации Светлината Информации Тип надворешен ѕид светлина Карактеристики отворено осветлување ѕид светилки Стил Модерна/Современа Заврши Спреј бои Светлина Насока Димензии вкупна Висина 41.4 cm вкупна Ширина 18 cm Целокупната Длабочина 21.2 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E27 Wattage по Сијалица Макс Сијалица 5 W Не се Вклучени Материјалните Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метал Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја црна Сенка Боја Декорација Боја Тежина Нето Тежина(kg) 2

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
LUALS
Diffuser:
borosilicate стакло
Карактеристики:
надворешниот ѕид светилка
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
надворешниот ѕид светлина
Заврши:
Бранеа Никел
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Е dimmable:
No
Стил:
Куќа
База Тип:
E27
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
надворешниот ѕид светлина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Wattage:
5W

Најдобрите понуди во категоријата