.

.

LED Дисплеј Систем за Контрола LINSN TS802D Испраќање картичка , Полна Боја P3 P4 P5 P6 P7.62 P10 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Контрола на картичка

LED Дисплеј Систем за Контрола LINSN TS802D Испраќање картичка , Полна Боја P3 P4 P5 P6 P7.62 P10 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот за Контрола

Степени:

DEN 5697.12
Износ
Това е достапна


LINSN TS802 Синхрони Внатрешна/Надворешна Полна Боја ЛЕД Видео Екран Испраќање Картичка(треба да работат со Добивањето на Картичката)
Пакување листа :
1 buc TS802 D испраќање на картичка
1 buc DVI кабел
1 buc cablu USB
Ако користите лаптоп за контрола на лед видео екран ,ќе треба испраќач кутија :
RV908 M Receving Картичка купи линк :
Важни информации за сите купувачи :
Led display модулот е посебен производ,тоа може да има боја/конфигурација/дупка demension
разликата ако се направи нарачки во различно време.
Професионален Пакет

Повеќе информации

Бренд Име:
LYERAEEN
Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Број На Модел На:
TS802 Испраќање на картичка
Екран функција:
Видео
Употреба:
Внатрешна
Пиксели:
сите

Најдобрите понуди во категоријата