.

.

7 компјутери DIY рака Алатки Кожа Занает Рака за Шиење Крои Резба Работа Алатка Поставени Комплет Удар

7 компјутери DIY рака Алатки Кожа Занает Рака за Шиење Крои Резба Работа Алатка Поставени Комплет Удар

Степени:

DEN 491.00 -5 %
DEN 516.96
Износ
Това е достапна


7 групи на кожа алатка сет! Со тетрапак пакување тежина од околу 200g
Answer : ___________________________ Note : U-тип ножици боја е случаен испорака!

Повеќе информации

Број На Модел На:
GL-042003
Материјал:
Нерѓосувачки челик + дрва + пластика
Број на пакети:
7
Применливи Опсегот:
Почеток/diy
Тежина:
0.185 kg

Најдобрите понуди во категоријата