.

.

10PCS За Nikon ПИ бајонет планината прстен дел адаптер 18-55 18-105 18-135 55-200mm леќа замена

10PCS За Nikon ПИ бајонет планината прстен дел адаптер 18-55 18-105 18-135 55-200mm леќа замена

Степени:

DEN 427.20
Износ
Това е достапна

Ни e-mail ако не прими предмети по 8 работни дена. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат. Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога се вративме вашиот позитивен фидбек. Затоа ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, pls одговори со сите 5 - ѕвезди ! Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемот што го имаат. Овие трошоци се на купувачот одговорност.) Плаќање Со Ali Pay само. Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. Политика Ние се стремиме кон позитивни Повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот Детали Продавачот Оценка од 5 ѕвезди.Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена. Ако имате било какви проблеми, прво ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви ги даде најдобрите помош, отворен спор не е начин да се реши проблемот, ви благодариме !
Опис : * Местото на Потекло : Guangdong Кина (Копно) * Број на Модел : 58mm * Материјал : Пластични * Боја : Црна Погоден За : За Nikon d90 d5100 d3100 d7100 18-55мм 18-105mm 18-135mm 55-200mm Леќа. Privacy International Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако се размислува за давање на неутрален или негативен Фидбек. Така Pls НЕ контактирате прво да се добие подобро решение пред вас ќе остави или повратни информации. Ние сме посветени на обезбедување дека сте целосно задоволни со секоја трансакција. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! за Повратни информации е многу важно за нас! сите Детални Продавачот Рејтингот Ако сте на било кој начин незадоволни со купувањето,само дозволете ми да знам низ МОИТЕ ПОРАКИ или Прашајте го Продавачот П Ние ќе се реши тоа за вас.

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
NIKON
Бренд Име:
EINGCA
Број На Модел На:
18-55мм 18-105mm 18-135mm 55-200mm

Најдобрите понуди во категоријата