.

.

100packs 10pcs/пакет Професионална Плоштадот француски Долг Крива Салонот Помине Совети Јасно Помине Уметност трговија на Големо SKU:A0064X

100packs 10pcs/пакет Професионална Плоштадот француски Долг Крива Салонот Помине Совети Јасно Помине Уметност трговија на Големо

Степени:

DEN 1391.52
Износ
Това е достапна


10pcs Долго салонот помине совети
- ABS материјал
-5 големини,2 парчиња секоја големина
-боја : јасно
пакетот вклучува :
100packs X 10pcs долго салон за нокти
++ Плаќање може да биде од страна на Visa, Master Card, банкарски трансфер и western union.
Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay,
Carta Si, 4 B и Euro6000.
++ Плаќање е објавен само откако ќе се потврди на испорака.
++ Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена по ред поставени.
++ Ние ќе брод од вашата нарачка во 2 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката.
Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
++ За клиенти од САД,Канада,Австралија,Нов Зеланд,Западна Евра,Јапонија,Сингапур
со нарачки износ над 250 ние ќе ги нудиме брза испорака како што се ЕМС,DHL, или Fedex,7 до 10 дена за испорака.
++ За нашите VIP корисници,ќе им понуди повеќе флексибилни барање на цел износ за да го користите за брза испорака на услуги за вас.
++ Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
++ Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк подарок или примерок да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.
Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
++ Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.
++ Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот.
++ Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.
++ Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.
++ Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
++ Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.
Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.
++ Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
++ Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас.
Благодарение толку многу
Добредојдовте на големо од нас,ние ќе им даде попуст за вас!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Француски Помине Совети
Бренд Име:
Makartt
Ноктите Ширина:
Јасно Долго Помине Уметност
Количина:
Уметноста На Ноктите
Примена:
Прст
Материјал:
Акрилик
Должина На Ноктите:
Лажни Помине Уметност Совети
Големина:
Fake Nail
Број На Модел На:
A0064
Производител :
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Јасно
Големина:
5 големини
Материјал:
ABS

Најдобрите понуди во категоријата