.

.

Мода нокти совет дизајн 70PCS/МНОГУ Сјајот на ноктите совет Црна Лажни нокти француски совети УВ гел за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Сет за нокти

Мода нокти совет дизајн 70PCS/МНОГУ Сјајот на ноктите совет Црна Лажни нокти француски совети УВ гел за на доградба на Акрилни

Степени:

DEN 240.00 -40 %
DEN 399.36
Износ
Това е достапна

Пакет : 70 PCS/кутија
Нејзината Врата до Врата Пратката.Ќе ја полните вашата додадете превозот цена. Но, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Дојде Време : А). 1) Ако не сте задоволни со производот може да се врати на стоки за размена или Наплата (во рок од 7 дена долго) но ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати.Европа и Северна Америка (20-25 дена) C).Негативни повратни информации не се реши ништо, ние секогаш ќе прават нашите најдобри за решавање на проблемите и живеат до вашето задоволство.Во африка, латинска Америка и Океанија (со 25-35 дена) АКО сакате да ги испратите по Брза пратка со ЕМС/DHL/UPS-от. Ве молиме да оставите добар фидбек, ако сте задоволни со производот (4-5 ѕвезди!) ви благодариме!!! Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Изненадување Нова : * Ако сте се купи на повеќе од $300,ние може да ви испрати бесплатен превозот од DHL,EMS, кои само да се земе 3-7days. 2) Ние исто така се користи и Western Union Money Gram, T/T плаќање. 2) Доколку објектот се неисправни во 3 месеци ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. EMS/DHL/UPS-от пратката за 8-15 дена да пристигнат.
акрилик лажни ноктите/акрилик помине уметност совети/акрилни нокти совети/уметност помине совети/вештачки нокти совети/вештачка совет/боја совети/боја на доградба на акрилни нокти совети/лажни помине уметност/лажни помине уметност совет/лажни ноктите/лажни ноктите совети/мода лажни ноктите/француски помине совети/француски помине совети боја/метален помине совети/помине уметност лажни/или совети/совети нокти лажни/совети помине француски Шарени Совет , 7pcsx10sizes спакувани во еден случај,ве Молиме да изберете дизајн нема кога цел
Карактеристики : Ултра-тенок крива совети се обезбеди совршено се вклопуваат за вашите нокти Еколошки материјали ABS дека ќе биде добро за вашето здравје Висока Цврстина дека нема да попуштат 10 големини за да го изберете Висока цврстина Акрил, дека ќе не Фрактура Детали : Материјал : ABS 70pcs помине совети со 10 различни големини, 7 парчиња за секоја големина.Слободно испратете го на повеќе од 100+ земјите Сите производи ќе бидат држави како подарок и изјави како што е подолу $30 за избегнување на данок ако имаат посебни барање, ве молам дозволете ми да знам.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лажни Нокти
Должина На Ноктите:
Лажни Ноктите
Количина:
70pcs*10
Материјал:
Акрилик
Големина:
10size*7pcs
Примена:
Прст
Ноктите Ширина:
на доградба на акрилни нокти
Број На Модел На:
rolabling H37
Бренд Име:
rolabling
Тип:
Лажни Нокти
Материјал:
Акрилик
Ноктите Совети:
за помине уметност

Најдобрите понуди во категоријата