.

.

Нов Луксузен Фаза Танц Носат Жените Латинска Се Облекуваат Жените Латинска Костим Фустани Дополнителните Dancewear

Нов Луксузен Фаза Танц Носат Жените Латинска Се Облекуваат Жените Латинска Костим Фустани Дополнителните Dancewear

Степени:

DEN 847.20
Износ
Това е достапна

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.394 Инчен
* Кога ќе ја нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел, aslo Проверете ги вашите
Адресата се Точни .
* Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние ќе одговорат на вашето барање што е можно поскоро, Доколку нема одговор, во рамките
24 Часа, ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на
испорака.Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво
Услуги на клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,ЈП.
* Ви благодариме за да ни се јавите.
Големина : Една Големина/Free Големина Слободни Големината на Градите, Половината Колковите Должина CM 72~95cm 62~84cm 70-94cm 85cm
Напомена : 1 CM=0.Превозот цена не вклучува никакви увоз.DK), друга земја 15-50 дена. ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена, кога
ќе ја прими пратката.
даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и
додатоци.Ако сакате да се
брод од експрес, како што се ЕМС ,DHL и ТНТ , ве молиме контактирајте со нас.
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок врз,ние ќе го пријават како ПОДАРОК,
* Ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки,брокерските провизии,
и даноци за увоз во вашата земја. Затоа, ве молиме да ни остави позитивен
повратни информации ако се задоволи со нашиот објект и услуги!
* Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
* Ако имате неисправни предмети, сакате да се вратите или попуст.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена откако вашата уплата е завршена
* Трговијата е крос-форумџија и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака .
* Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,
осветлување, итн позадина
. Тоа
потребни околу 12-30days.
*Ние го прифаќаме alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union,Boleto,Webmoney,
QIWI Паричник,Yandex Пари и така натаму.

Повеќе информации

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Бренд Име:
NANTDANCE
Материјал:
Полиестер,Spandex,Viscose
Број На Модел На:
LD03061001
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата