.

.

LTN156AT01 одговара LP156WH1 N156B3-L02 B156XW01 V. 0 V. 1 CLAA156WA01A N156B1-L0B N156B3-L02 30 PIN LCD ЕКРАН ПАНЕЛ

LTN156AT01 одговара LP156WH1 N156B3-L02 B156XW01 V. 0 V. 1 CLAA156WA01A N156B1-L0B N156B3-L02 30 PIN LCD ЕКРАН ПАНЕЛ

Степени:

DEN 2016.00
Износ
Това е достапна

Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.
ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ви благодариме.
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LTN156 AT01(или замена модел : LP156 WH1 TL А3 B1 Б3 C2 Д1 B156 XW01 V.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.

Повеќе информации

Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
LTN156AT01
Бренд Име:
LALAWIN
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот

Најдобрите понуди во категоријата