.

.

Нова Топ покритие За SAMSUNG NP730U3E NP740U3E 730U3E 740U3E Лаптоп Врвот LCD Задниот Поклопец Без допир BA75-04438A/BA75-04438A

Нова Топ покритие За SAMSUNG NP730U3E NP740U3E 730U3E 740U3E Лаптоп Врвот LCD Задниот Поклопец Без допир BA75-04438A/BA75-04438A

Степени:

DEN 1054.00 -5 %
DEN 1108.80
Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши случај се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши случај се сосема нови некористени случај. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со случајот, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com

Повеќе информации

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
NP730U3E
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Материјал:
-
Применливи модели:
-

Најдобрите понуди во категоријата