.

.

LMDTK Нови 6cells лаптоп со батерија ЗА да се Стремат еден 751 AO751 751H 531h СЕРИЈА UM09A31 UM09A41 UM09A71 PAC751HB бесплатен превозот

LMDTK Нови 6cells лаптоп со батерија ЗА да се Стремат еден 751 AO751 751H 531h СЕРИЈА UM09A31 UM09A41 UM09A71 PAC751HB бесплатен

Степени:

DEN 793.00 -8 %
DEN 862.56
Износ
Това е достапна


батеријата на различните пакети на производство, појава на различни верзија, сликата е за повикување само, да преовладуваат во вид
1.
Изберете нашите причини? 1. За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од конзервирање, складирање време е најдобро да не повеќе од 3 месеци 4. На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. Предупредување : За различни земји да произведуваат различни количества на различни, нашите батеријата етикета може да биде малку различен од вашата оригинална батерија, но тоа не влијае на користењето на 6. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. Долготрајната употреба на полначот, најмалку 1 месеци да го користите еден батерија 5. Првата употреба на новата батерија, ве молиме прво полн со електрична енергија, а потоа снема до околу 5%-10% и потоа се полни, за да целосно да ја активирате литиум јонска да стигне до максималниот капацитет, 2. Не празнење на новата батерија на 0%, во спротивно тоа е лесно да се оштети батеријата за да го направи животот на батеријата пократко 3. Батеријата може да не се наплаќаат, батерија, матична плоча, адаптер, температурата може да влијае на батеријата може да не работи
PAC751 HB UM09 A31 UM09 A41 UM09 A71 UM09 A73 UM09 A75 UM09 B31 UM09 B34 UM09 B71 UM09 B73 UM09 B7 C UM09 B7 D
ЗА ACER Стремат еден 751 AO751-Bk23 AO751-Bk23 F AO751-Bk26 AO751-Bk26 F AO751-Bw23 AO751-Bw23 F AO751-Bw26 AO751-Bw26 F AO751h-1061 AO751h-1170 AO751h-1292 AO751h-1373 AO751h-1392 AO751h-1021 AO751h-1080 AO751h-1145 AO751h-1153 AO751h-1192 AO751h-1196 AO751h-1211 AO751h-1259 AO751h-1273 AO751h-1279 AO751h-1346 AO751h-1351 AO751h-1378 AO751h-1401 AO751h-1442 AO751h-1522 AO751h-1504 AO751h-1505 AO751h-1524 AO751h-1534 AO751h-1545 AO751h-1611 AO751h-1621 AO751h-1640 AO751h-1709 AO751h-1817 AO751h-1885 Година AO751h-1893 Година AO751h-1899 AO751h-1948 AO751h-1992 AO751h-52 Bb AO751h-52 Bk AO751h-52 Br AO751h-52 Bw AO751h-52 Yb AO751h-52 Yk AO751h-52 Yr AO751h-52 Yw се Стремат Еден 751-Bk23 се Стремат Еден 751-Bk23 F се Стремат Еден 751-Bk26 се Стремат Еден 751-Bk26 F се Стремат Еден 751-Bw23 се Стремат Еден 751-Bw23 F се Стремат Еден 751-Bw26 се Стремат Еден 751-Bw26 F се Стремат Еден 751 Серија Стремат Еден 751h Серија Стремат Еден 751h-1021 се Стремат Еден 751h-1061 се Стремат Еден 751h-1080 се Стремат Еден 751h-1145 се Стремат Еден 751h-1153 се Стремат Еден 751h-1170 се Стремат Еден 751h-1192 се Стремат Еден 751h-1196 се Стремат Еден 751h-1211 се Стремат Еден 751h-1259 се Стремат Еден 751h-1273 се Стремат Еден 751h-1279 се Стремат Еден 751h-1292 се Стремат Еден 751h-1346 се Стремат Еден 751h-1351 се Стремат Еден 751h-1373 се Стремат Еден 751h-1378 се Стремат Еден 751h-1392 се Стремат Еден 751h-1401 се Стремат Еден 751h-1442 се Стремат Еден 751h-1504 се Стремат Еден 751h-1505 се Стремат Еден 751h-1522 се Стремат Еден 751h-1524 се Стремат Еден 751h-1534 се Стремат Еден 751h-1545 се Стремат Еден 751h-1611 се Стремат Еден 751h-1621 се Стремат Еден 751h-1640 се Стремат Еден 751h-1709 се Стремат Еден 751h-1817 се Стремат Еден 751h-1885 година да се Стремат Еден 751h-1893 година се Стремат Еден 751h-1899 се Стремат Еден 751h-1948 година се Стремат Еден 751h-1992 година се Стремат Еден 751h-52 Bb се Стремат Еден 751h-52 Bk се Стремат Еден 751h-52 Br се Стремат Еден 751h-52 Bw се Стремат Еден 751h-52 Yb се Стремат Еден 751h-52 Yk се Стремат Еден 751h-52 Yr се Стремат Еден 751h-52 Yw се Стремат Еден 751h-52 BGb се Стремат Еден 751h-52 BGk се Стремат Еден 751h-52 BGr се Стремат Еден 751h-52 BGw се Стремат Еден 531h-0 Bb се Стремат Еден 531h-0 Bk се Стремат Еден 531h-0 Br се Стремат Еден 531h-1440 се Стремат Еден 531h-1766 се Стремат Еден 531h-1 Bk се Стремат Еден 531h-MCB11 се Стремат Еден 531h Серија Стремат Еден 531 Серија Стремат Еден ZA3 Серија Стремат Еден ZG8 Серија Стремат Еден ZGE Серија
.

Повеќе информации

Број На Модел На:
ЗА да се Стремат еден 751 PAC751HB
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V /11.1 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
320g
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет е 4000-4400 mAh
батеријата етикетата:
10.8 v /11.1 v 5200 mAh
димензија:
269.59*48.5*23.9 мм
Производи Статус:
Акции

Најдобрите понуди во категоријата