.

.

LMDTK Нови 6cells лаптоп со батерија ЗА да се Стремат 3810T 4810t 5810T 4810TZ серија AS09D31 AS09D34 AS09D36 AS09D56 бесплатен превозот

LMDTK Нови 6cells лаптоп со батерија ЗА да се Стремат 3810T 4810t 5810T 4810TZ серија AS09D31 AS09D34 AS09D36 AS09D56 бесплатен

Степени:

DEN 776.00 -10 %
DEN 862.56
Износ
Това е достапна

027 AS09 D31 AS09 D34 AS09 D36 AS09 D56 AS09 D70 AS09 D71 AS09 F34 БТ. Батеријата може да не се наплаќаат, батерија, матична плоча, адаптер, температурата може да влијае на батеријата може да не работи
АК. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. За долго време без употреба на батерии треба да се наплаќаат за повеќе од 70% од конзервирање, складирање време е најдобро да не повеќе од 3 месеци 4. Не празнење на новата батерија на 0%, во спротивно тоа е лесно да се оштети батеријата за да го направи животот на батеријата пократко 3. Долготрајната употреба на полначот, најмалку 1 месеци да го користите еден батерија 5. Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. На животниот век на батеријата е околу 600 пати на полнење и празнење Лаптоп 6.
батеријата на различните пакети на производство, појава на различни верзија, сликата е за повикување само, да преовладуваат во вид
1. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање.052
ЗА ACER Стремат 3410 G се Стремат 3410 се Стремат 3750 се Стремат 3750 G се Стремат 3810 T серија Стремат 3810 T-351 G25 се Стремат 3810 T-351 G25 N се Стремат 3810 T-352 G32na се Стремат 3810 T-354 G32n се Стремат 3810 T-6376 се Стремат 3810 T-6415 се Стремат 3810 T-8737 се Стремат 3810 T-944 G32n се Стремат 3810 TG се Стремат 3810 TG-944 G32n се Стремат 3810 TG-944 G50n се Стремат 3810 T-H22 се Стремат 3810 T-H22 F се Стремат 3810 T-H22 X се Стремат 3810 T-P22 се Стремат 3810 T-P22 F се Стремат 3810 T-PH22 X се Стремат 3810 T-S22 се Стремат 3810 T-S22 F се Стремат 3810 T-XSH11 се Стремат 3810 T-XSH11 DOM се Стремат 3810 TZ се Стремат 3810 TZ-413 G32 N се Стремат 3810 TZ-414 G25 N се Стремат 3810 TZ-414 G32n се Стремат 3810 TZ-4806 се Стремат 3810 TZ-4880 се Стремат 3810 TZG се Стремат 3810 TZG-414 G32n се Стремат 3810 TZG-414 G50n се Стремат 3811 T се Стремат 3811 TG се Стремат 3811 TZ се Стремат 3811 TZG се Стремат 4410 се Стремат 4810-4439 се Стремат 4810 T серија Стремат 4810 T-352 G32 Mn се Стремат 4810 T-353 G25 Mn се Стремат 4810 T-8480 се Стремат 4810 TG се Стремат 4810 TG-734 G16 Mn се Стремат 4810 TG-944 G16 Mn се Стремат 4810 TG-A23 се Стремат 4810 TG-О Стремат 4810 TG-R23 се Стремат 4810 TG-R23 F се Стремат 4810 T-О Стремат 4810 TZ се Стремат 4810 TZ-4011 се Стремат 4810 TZ-413 G25 MN се Стремат 4810 TZ-4508 се Стремат 4810 TZG се Стремат 4810 TZG-414 G32 MN се Стремат 4810 TZG-414 G50 Mn се Стремат 4810 TZ-О Стремат 5410 се Стремат 5534 се Стремат 5538 се Стремат 5538 G се Стремат 5810 T серија Стремат 5810 T-354 G32 Mn се Стремат 5810 T-8929 се Стремат 5810 T-8952 се Стремат 5810 T-944 G32 Mn се Стремат 5810 T-D34 се Стремат 5810 T-D34 F се Стремат 5810 TG се Стремат 5810 TG-354 G32 MN се Стремат 5810 TG-734 G50 MN се Стремат 5810 TG-944 G50 MN се Стремат 5810 TG-D45 се Стремат 5810 TG-D45 F се Стремат 5810 TZ се Стремат 5810 TZ-4112 се Стремат 5810 TZ-413 G25 MN се Стремат 5810 TZ-4238 се Стремат 5810 TZ-4274 се Стремат 5810 TZ-4433 се Стремат 5810 TZ-4657 се Стремат 5810 TZ-4761 се Стремат 5810 TZ-4784 се Стремат 5810 TZG се Стремат 5810 TZG-413 G32 MN се Стремат 5810 TZG-414 G50 MN се Стремат AS5534 се Стремат AS5534-L34 F се Стремат временска рамка 3810 Серија Стремат временска рамка 3810 T се Стремат временска рамка 4810 Серија Стремат временска рамка 4810 T Серија Стремат временска рамка 5810 Серија Стремат временска рамка 5810 T Серија Travel Mate 8371 Travel Mate 8371-352 G32n Travel Mate 8371-353 G25n Travel Mate 8371-354 G32n Travel Mate 8371-6457 Travel Mate 8371-733 G32n Travel Mate 8371-733 G32n_3 G Travel Mate 8371-8391 Travel Mate 8371-944 G08n Travel Mate 8371-944 G16 N_UMTS Travel Mate 8371-944 G32n Travel Mate 8371-944 G32 N_UMTS Travel Mate 8371-944 G50n Travel Mate 8371 G Travel Mate 8371 G-732 G50nc Travel Mate 8371-P716 Travel Mate 8371-P716 D Travel Mate 8371-P716 DF Travel Mate 8371-P716 F Travel Mate 8471-353 G25 Mn Travel Mate 8471-354 G32 N Travel Mate 8471-6096 Travel Mate 8471-6306 Travel Mate 8471-6457 Travel Mate 8471-733 G25 Mn Travel Mate 8471-733 G25 N Travel Mate 8471-733 G32 Mn Travel Mate 8471-8422 Travel Mate 8471-8818 Travel Mate 8471-943 G32 Mn Travel Mate 8471-944 G16 N Travel Mate 8471-944 G32 Mn Travel Mate 8471-944 G32 N Travel Mate 8471-944 G50 Mn Travel Mate 8471-944 G50 N_UMTS Travel Mate 8471 G Travel Mate 8471 G-732 G50 Mnb Travel Mate 8571-353 G25 Mn Travel Mate 8571-354 G32 N Travel Mate 8571-6033 Travel Mate 8571-6465 Travel Mate 8571-733 G25 Mn Travel Mate 8571-733 G25 N Travel Mate 8571-733 G32 Mn Travel Mate 8571-8181 Travel Mate 8571-8537 Travel Mate 8571-943 G25 Mn Travel Mate 8571-944 G32 Mn Travel Mate 8571-944 G32 N Travel Mate 8571-944 G50 N_UMTS Travel Mate 8571 G Travel Mate временска рамка 8371 Серија Travel Mate временска рамка 8471 Серија Travel Mate временска рамка 8571 Серија
.

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 V /11.1 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
ЗА да се Стремат 4810t серија AS09D31
Тип:
Li-Ion
Батеријата клетки:
6 Клетки
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
323g
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет на is4000-4400 mAh
батеријата етикетата:
10.8 v /11.1 v 5200 mAh
димензија:
270*51.1*23.4 мм
Производи Статус:
Акции

Најдобрите понуди во категоријата