.

.

50pcs Flanged имајќи F6701ZZ минијатурни заштитените страната топката лежишта 12*18*4 мм

50pcs Flanged имајќи F6701ZZ минијатурни заштитените страната топката лежишта 12*18*4 мм

Степени:

DEN 2016.00
Износ
Това е достапна


Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Негативни повратни информации не реши ништо.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Точка Бр : F6701 ZZ
Тип : Flanged топката лежишта
Големина на : 12*18*4 мм
Затворен Случај : Двоен метал shelded маска
Главен Материјал : имајќи челик GCR15
MOQ : 50pcs/многу
*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **
Сервис и Повратни информации Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.

Повеќе информации

Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
12x18x4 mm
Број На Модел На:
F6701ZZ

Најдобрите понуди во категоријата