.

.

КИП-8001-B10 ABS Waterflow Единствена Боја на Led тушеви Led Тапа Светлина Слив Тапа LED Хром Бања Чешми Додатоци

КИП-8001-B10 ABS Waterflow Единствена Боја на Led тушеви Led Тапа Светлина Слив Тапа LED Хром Бања Чешми Додатоци

Степени:

DEN 556.32
Износ
Това е достапна


Мотор :
висока-брзина магнетни мотор, обезбедувајќи многу вода со низок притисок во случај на нормално возење генератори за нормално светла LED светло.
Опис На Производот :
(1)Точка : ЛЕР тушеви со адаптер
(2)Материјал : ABS+Chrome Плоча
(3) CE&ROHS
(4)Не Треба Батеријата
(5)Водата Напојува
(6)Големина : Length58mmx Outer Diameter38mm
(7).
LED тапа светлина, може да го направат вашиот живот шарени, тоа може да го направат колона полн со кристално јасен сјај.
LED тапа светла не бара дополнителен извор на енергија или на батерии за снабдување на енергија.
Продажбата На Услугата :
Ние ќе бидат високо ценети секој добар купувачот повратни информации. Материјал : ABS пластика
(12).
Моќност :
Тоа генерира енергија со вода под притисок, без сила (батеријата), безбедност и заштита на животната средина, услуга живот : повеќе од 6000h.
Контакт со нас : за Било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас преку Trade Manager,ID : cn1500240737.LED Количина : 1 Парче
(8).
Испорака : Изразат Понудени : ПРОЗОРЦИ/ FEDEX/DHL/EMS/ТНТ итн. Transit Time : 3-30 дена генерално.За било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас пред да дадете коментари,ќе се обидеме нашите upmost да се реши тоа. 8-24 часа онлајн услуга која не се нуди. Потекло : Шенжен, Guangdong,Кина
(11). Пакување : боја кутија или бела кутија за пакување
(10).
(6) Единствена Боја на Led тушеви(ЦРВЕНА или ЗЕЛЕНА или СИНА)
(7) CE &ROHS се сите донесени за нашите предмети
(8) Фабрика Директни Цена
Карактеристики На Производот :
LED Тапа Светлина е популарни high-tech електронски производи во светот.
Производ На Профилот :
(1) Усвојување на Супер-Светли LED Светло
(2) Во Внатрешноста На Микро Мотор
(3)за Користење на вода притисок за пренос на вода и енергија за производство на Електрична Енергија
(4)Користење На Меѓународните Стандарди За Заеднички
(5)На ЛЕР може да Светла откако постои вода која тече преку.За пакување или на производот оштетен, ве молиме погледнете го изразат компанија за надомест на штета одеднаш. Следење : ве Молиме песна транспорт дополнителни информации.
LED тапа светла се монтирани на славина слобода, е многу удобен,практичен производи, добар изглед, забава и практични.
Дополнителни превозот товарни : За далечински области, дополнителни превозот цена ќе биде обвинет според,ве молиме контактирајте не за понатамошни дополнителни информации пред да се платат.

Повеќе информации

Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Кујна Тапа Додатоци Тип:
Кујна Тапа Spouts
Број На Модел На:
КИП-8001-B10
Бренд Име:
COZYOU
Кујна Тапа Додатоци Тип:
LED тушеви
Површина По Завршувањето:
Хром
Материјал:
ABS Пластика
Производ големина:
length58mmXouter diameter38mm
Led количина:
1 Парче
Школка Материјал:
На Одделение ABS
Школка во боја:
Метална боја
Површински Третман:
Вода Позлатен
LED Промена на Бојата:
Единствена Боја на Led тушеви(Црвена или Сина или Зелена)
Карактеристики:
LED

Најдобрите понуди во категоријата