.

.

Бесплатен превозот Lead-Free 304 Нерѓосувачки Челик кујнски славина за вода допрете потоне Миксер допрете Филтер прочистена Вода Spout 337

Бесплатен превозот Lead-Free 304 Нерѓосувачки Челик кујнски славина за вода допрете потоне Миксер допрете Филтер прочистена Вода

Степени:

DEN 4990.00 -10 %
DEN 5544.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Бранеа
Спреј Тип:
Извлечете
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Nickle
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
337
Бренд Име:
Ferond
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата