.

.

Висок Квалитет на Нови Пристигнување кујна тапа црна месинг топла и ладна вода, допрете го потоне миксер допрете го мијат слив тапа 4 бои слив миксер

Висок Квалитет на Нови Пристигнување кујна тапа црна месинг топла и ладна вода, допрете го потоне миксер допрете го мијат слив

Степени:

DEN 4664.00 -30 %
DEN 6662.40
Износ
Това е достапна

Висок Квалитет на Нови Пристигнување кујна тапа црна месинг топла и ладна вода, допрете го потоне миксер допрете го мијат слив тапа 4 бои слив миксер

Повеќе информации

Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
QJ-KF5009
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Крај:
White&Златна

Најдобрите понуди во категоријата