.

.

Flg вклучување Кујна Чешми Палубата Монтирани Една Рачка Дупка Златна Плоча Сите Ротира Околу Зглобот 2-Функција Вода Штекер Вода Потоне Допрете го

Flg вклучување Кујна Чешми Палубата Монтирани Една Рачка Дупка Златна Плоча Сите Ротира Околу Зглобот 2-Функција Вода Штекер

Степени:

DEN 4128.00 -40 %
DEN 6878.88
Износ
Това е достапна


Flg вклучување Кујна Чешми Палубата Монтирани Еден Справи со Златна Дупка
Плоча Сите Ротира Околу Зглобот 2-Функција Вода Штекер Вода Потоне Допрете Го
Flg вклучување на Самохраните се Справи со Злато Заврши Кујна Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Еден се Справи со Крај : Злато Заврши Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Да Димензии Spout Должина : 225mm Spout Висина : 233mm Материјал Тапа Тело Материјал : Месинг Рачка Материјал : Цинк-легури Тегови Нето Тежина (kg) : 2376 G Испорака Тежина (kg) : 3.28 KG Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа 2*50cm црево 1*Инсталација на Додатоци Квалитет Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)

Повеќе информации

Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
Flg вклучување
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
OB02G
Rotatable Или Не:
Yes
Спреј Тип:
Извлечете
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Површина По Завршувањето:
Злато
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Површина По Завршувањето:
злато заврши
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
OB02G
Вентил Core Материјал:
Керамички
Rotatable Или Не:
Yes
Спреј Тип:
Извлечете
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот

Најдобрите понуди во категоријата