.

.

Frap Кујна Тапа Ладна и Топла Вода Миксер 360 Ротација Една Рачка Допрете F4966 F4921 F4901 F4906

Frap Кујна Тапа Ладна и Топла Вода Миксер 360 Ротација Една Рачка Допрете F4966 F4921 F4901 F4906

Степени:

DEN 1428.00 -40 %
DEN 2380.80
Износ
Това е достапна


Контакт со нас на :
-Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт.
5910287316170324 FRAP Туш Тапа US $ 92.
Превозот :
-Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
Повратни информации :
-Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета.
-Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.
-За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.50 /set US $ 102.
Плаќање :
-Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
-Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. Ние може да ви понуди некои попуст.

Повеќе информации

Бренд Име:
FRAP
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
Yes
Инсталација Тип:
дек монтирани
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
F4966 F4921 F4901 F4906
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Хром
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
ЈО
штекер цевка:
нерѓосувачки
Телото:
Солидна Месинг
Продажба:
Вклучи Додатоци
Топла и ладна кујна тапа:
кујна тапа миксер
Пакет:
Вклучувајќи ги и додатоци
изглед боја:
Сребро.
кујна тапа миксер:
Топла и ладна кујна тапа
тапа кујна:
кујнски мијалник тапа
Тежина:
1.51 KG
robinet кујна :
robinet кујна

Најдобрите понуди во категоријата