.

.

KEMAIDI LED Светло Хром се Повлече Надолу Спреј Палубата Планината Една Рачка за Миење Слив Мијалник, Кујна Torneira Cozinha Допрете Миксер Тапа

KEMAIDI LED Светло Хром се Повлече Надолу Спреј Палубата Планината Една Рачка за Миење Слив Мијалник, Кујна Torneira Cozinha

Степени:

DEN 3003.00 -48 %
DEN 5774.40
Износ
Това е достапна

Ние брод повеќето предмети преку UPS-от ,DHL, EMS . Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот сјај Заврши ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
1. имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе го поставите за цел успешно
3.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош . Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) 5 ѕвезди ,откако објектот бил пристигна во задоволителна состојба.
ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .
Доаѓа со 2 години производство гаранција
2.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш нема да има царински даноци , ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.ние ќе брод објект во рамките на 1-3 дена по сте го направиле плаќање, за повеќето од акциите производи
2. ние ќе се реши тоа за вас во 24 часа
.Ве молиме контактирајте со нас преку "порака" или "trademanager" линк на дното лево доколку имате какви било прашања или проблеми.Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е испорачан
3. Бренд нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром Финиш Вртливата за 2 потоне Топла и ладна уред Единствен Справи со Палубата Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти.Замена на неисправни објект во рок од 15 дена по производ е доставен. Ние ги цениме вашите повратни информации и ние ќе се стремиме да обезбедиме најдобри aliexpress искуства на нашите клиенти.Поради обемот на трансакцијата ние ја напуштат повратни информации во серии.Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни и неутрални повратни информации или помалку од 5 рејтингот на DSRs, ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Повеќе информации

Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Бренд Име:
KEMAIDI
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
8085
Rotatable Или Не:
Yes
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка

Најдобрите понуди во категоријата