.

.

MYNAH Русија бесплатен превозот Кујна тапа миксер вода допрете Единствен Носител на Една Дупка кујна grifo ротација rubinetto cucina

MYNAH Русија бесплатен превозот Кујна тапа миксер вода допрете Единствен Носител на Една Дупка кујна grifo ротација rubinetto

Степени:

DEN 1153.00 -49 %
DEN 2261.76
Износ
Това е достапна


Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат. Ние ќе ви даде безусловна наплата на гаранција вашите права! Ве молиме не го иницираат спорови. 1.Превозот Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог Обично објектот ќе пристигне во 15-60 работни дена по превозот. За време на празникот сезони, може да се одолговлекува. 2.Повратните информации Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се реши вашите проблеми.

Повеќе информации

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
M4906H
Површина По Завршувањето:
Хром
Бренд Име:
MYNAH
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Класичен
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка

Најдобрите понуди во категоријата