.

.

Бесплатен превозот Нерѓосувачки челик SUS304 тапа Зеленчук Миење Слив водите Проблематичен Нерѓосувачки челик садови Топла и ладна чешми 308

Бесплатен превозот Нерѓосувачки челик SUS304 тапа Зеленчук Миење Слив водите Проблематичен Нерѓосувачки челик садови Топла и

Степени:

DEN 4255.00 -10 %
DEN 4728.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Бренд Име:
Ferond
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Бранеа
Спреј Тип:
Никој
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Nickle
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
3420
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Најдобрите понуди во категоријата