.

.

Бесплатен Превозот Полиран Хром Месинг Вртливата Слив Тоне Тапа 360 степени ротирачки Кујна Миксер Допрете го

Бесплатен Превозот Полиран Хром Месинг Вртливата Слив Тоне Тапа 360 степени ротирачки Кујна Миксер Допрете го

Степени:

DEN 2974.00 -30 %
DEN 4248.00
Износ
Това е достапна

Висок Квалитет на Нови Пристигнување Слив тапа хром месинг топла и ладна вода, допрете го потоне миксер допрете го мијат слив тапа слив миксер

Повеќе информации

Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
QJ-KF3003
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Крај:
хром

Најдобрите понуди во категоријата