.

.

KEMAIDI Нема Потреба Батерии LED Светло Тапа Вртливата Хром Месинг Миење Слив Потоне Вода Брод Кујна Torneira Тапа,Допрете Миксер

KEMAIDI Нема Потреба Батерии LED Светло Тапа Вртливата Хром Месинг Миење Слив Потоне Вода Брод Кујна Torneira Тапа,Допрете Миксер

Степени:

DEN 3452.00 -26 %
DEN 4664.64
Износ
Това е достапна


· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Доаѓа со 2 години производство гаранција
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам.
Ouboni Кујна Чешми Torneira Луѓе Сликарство Вртливата Хром 97072 Слив Потоне Вода Допрете Брод Тоалетот Чешми,Миксери & Чешми Чешми Слив Тапа Bacia Torneira Тапа Casa de banho banheiro Хром Месинг Палубата Монтирани Еден Дупки Еден Справи со Керамички Месинг Тоалетот Брод Тоне, Чешми,Миксери & Славини
Карактеристики : Оваа ставка ќе ја промени својата боја со откривање на температурата на водата.
· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број . Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот сјај Заврши ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена . Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош .
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе има
царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.

Повеќе информации

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број На Модел На:
8085/8
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
YANKSMART
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Функција:
LED Светло Вртливата Кујна Тапа
Инсталација Тип:
дек монтирани
Инсталација Дупки:
Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Вода Под Притисок:
0.1-0.7 Mpa
Површина:
Хром
Стил:
Современа
вентил тип:
Керамички
Ладна и Топла Префрлате:
Yes
Тапа Тип:
Бања Слив Кујнски Мијалник Тапа Миксер Допрете Го

Најдобрите понуди во категоријата