.

.

10pcs Latch Капчиња Коса Кука Игли за Микро Прстени јас совет Коса Екстензии Плетење Вентилација Игли за Коса Екстензија Алатки

10pcs Latch Капчиња Коса Кука Игли за Микро Прстени јас совет Коса Екстензии Плетење Вентилација Игли за Коса Екстензија Алатки

Степени:

DEN 257.28
Износ
Това е достапна

10pcs Latch Капчиња Коса Кука Игли за Микро Прстени јас совет Коса Екстензии Плетење Вентилација Игли за Коса Екстензија Алатки
1) Име : Јамка влече игли
2) Материјал : Пластични и М etal
3) на Неговата функција : Јамка влече игла s се користи за микро прстен коса екстензија
4) Боја : Црна, Розова, Сина, кога ќе се направи ред, ве молиме да ни кажете каква боја сакате? или тоа ќе се меша бојата.
Превозот Detailes :
Плаќање :
1. Ние го прифатат плаќање преку Paypal, Зачувам, Виза, Western Union и др.
2. Купувачот треба да се испрати плаќање, како е можно поскоро, а потоа можеме да го испрати предметот до вас во времето.
3.Вкупниот Износ Должи е последната Аукција Цена плус Превозот надомест.
4. Ве молиме бидете плаќања и обезбедување на нас со Проверена на превозот адреса, како е можно поскоро, со цел да се добијат брза услуга.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашање на плаќање на плаќање.
Пакет :
За големи парчиња , користете картонска кутија.
За мали парчиња, употреба на жолта хартија торба.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и вашиот позитивни коментари за вашето купување искуство!
2. Вашата позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги.
3. Ве молиме Не ни остави какви било негативни повратни информации. Ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ние ќе направиме се што можеме за да им помогне .

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кука Игла
Материјал:
Пластична рачка, Метални игли
Број На Модел На:
Кука Игли
Количина:
10pcs/торба
Број На Модел На:
Кука Игли
Количина:
10pcs/торба
Големина на:
Кука Игли
latch кука капчиња игла:
професионален за плетенки, dreadlocks, влакна ткаење
Економски Превозот:
Epacket
Брза испорака:
DHL&FedEx

Најдобрите понуди во категоријата