.

.

50 Пара Кристал Колаген Под Око Печ Лифт Анти-Навремено Влага Лицето Маска

50 Пара Кристал Колаген Под Око Печ Лифт Анти-Навремено Влага Лицето Маска

Степени:

DEN 881.28
Износ
Това е достапна


Ова е за пакување од 50 поединечно запечатени кесички, секој од нив содржи 2 под Гел за око Закрпи. Мирис слободни и dermatologically тестирани за употреба на очите Облик за да ги собере сите око форми Испорача кул, освежителен третман за хидратација Направени од Растително Колаген, оваа постепено ќе се стопи под температурата на телото и се апсорбира во кожата и ги Намалува темните кругови и подпухналост околу очите

Повеќе информации

Употреба:
Око
Тип На Објект:
Третман & Маска
НЕТО-WT.:
50pairs
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареењето
Бренд Име:
Huanyancao
Пол:
Унисекс

Најдобрите понуди во категоријата