.

.

БРЕНД-НОВИ бои ниска се Справи со бар 7/8 Алуминиумски МОТОР се Справи со бар dirt bike pitbike надвор од патот велосипед

БРЕНД-НОВИ бои ниска се Справи со бар 7/8 Алуминиумски МОТОР се Справи со бар dirt bike pitbike надвор од патот велосипед

Степени:

DEN 1344.00
Износ
Това е достапна


Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Враќање Pollcy
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, ,TT. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Гаранција
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Костец
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Објектот Висина:
9cm
Објектот Тежина:
0kg
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Должина:
81cm
Објектот Дијаметар:
22cm
Име На Модел:
Други
Објектот Ширина:
9cm
Состојба:
Бренд-Нови
Боја:
црно/сино/сребрена/зелена/виолетови/црвени/злато

Најдобрите понуди во категоријата