.

.

Резервни бесплатен превозот мото делови Хром Handlebar Risers За Harle Софтејл Наследство Спортските Масти Момче Победа

Резервни бесплатен превозот мото делови Хром Handlebar Risers За Harle Софтејл Наследство Спортските Масти Момче Победа

Степени:

DEN 2131.00 -6 %
DEN 2266.56
Износ
Това е достапна


Висок Квалитет на Хром Палка Handlebar Risers Состојба : Сосема нови во кутија Инструкции : Не се вклучени Количина : 1 пар (лево и десно) Боја : Хром Големина на : Дупка со Дијаметар : 1" Ширина : 1.25" Вкупна Висина : 6" Висина од дното кон центарот на дупка : 4.5" Повлече Назад : 1.5" Дното Тема Планината : 1/2" Крупни x 13 (13 threads/inch) Гром Fitment : вклопуваат 1" handlebars на сите Харли модели или било сопствени апликации Size : вкупна висина 6", бар големина 1", целокупната Димензија на глава 1 1/4" x 2", на висина од основата до центарот на handlebar 4 1/2 ", се повлече назад 1 1/4", целокупната димензија на база 1 3/16 " x 1 3/16 ", нишка на база 1/2" крупни (13 threads/inch).

Повеќе информации

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Должина:
19cm
Име На Модел:
XH6014-002-1-CD4
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.89kg
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум

Најдобрите понуди во категоријата