.

.

120 насоки на Високо Водат Обичен Најлон Порибување DIY Материјал случаен боја избрани или - Изберете ја Вашата Бои секој 60см долги

120 насоки на Високо Водат Обичен Најлон Порибување DIY Материјал случаен боја избрани или - Изберете ја Вашата Бои секој 60см

Степени:

DEN 1439.52
Износ
Това е достапна


Боја : случајни mixr ( или одредите вашата избрана боја во вашата нарачка )
Unstrech Големина (Високо strechable) : Должина : 60cm , Ширина : 7cm ( 3" )
( може да биде малку варира во големина )
Количина : 120 насоки
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
Превозот
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Ако имате било какви прашања или посебни барања ,ве молиме контактирајте со нас.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Во исто време, можете да фотографирате и да го испрати до нас,
ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас во прв пат.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас.
БЕСПЛАТНИ изразат ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ над $100 ,се Купони Законик сега
Овие Најлон се одлични за DIY порибување embellishments како пеперутки, цвеќиња и многу повеќе други проекти.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака.

Повеќе информации

Метали Тип:
Никој
Материјал:
Лента
Стил:
Класичен
Тип:
Hairbands
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата