.

.

120pcs/многу 6.5 см 18colors DIY Мека Шик Мрежа Коса Цвеќиња Со Rhinestones+Бисери Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

120pcs/многу 6.5 см 18colors DIY Мека Шик Мрежа Коса Цвеќиња Со Rhinestones+Бисери Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Деца Headbands

Степени:

DEN 1075.00 -20 %
DEN 1344.00
Износ
Това е достапна


-
~~ Треба да знаете овие важни работи :
* Вкупно 18 бои, како на слики го покажува
* 6.
* Време на испорака : 3-15 дена
-
~~ Каде сме ние?
* Ние брод од пријателски, убава Yiwu,Кина!
-
~~ Нешто друго?
* Сите слики се зеде од страна на нашите раце.
* Ние може да обезбеди слики без жиг.
* Да научат повеќе за во продавница и процес.
* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.
* Ќе ни се најде пријателски, customer service oriented, и нудат брзи превозот. Вашите предмети ќе брод по уплата. Ви благодариме!!!
.
* Време на испорака : 15-40 дена
-
~~ Над 200$ во нашата продавница :
* Free SF/EMS/DHL/ФЕДЕКС,
* Како и обично, ние изберете SF,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Ако имате некои проблеми во врска со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде на лошо повратни информации.
* Ако ви треба вашата нарачка испраќаат од порано, ве молиме контактирајте ме ПРЕД да касата за да видиме дали ова е можно. Цвет само.
* Задоволување на сопственикот на Chinese Handmaders.
* Поврзани Функција : цвет за коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња додатоци за коса
* Поврзани Функција : вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња за headbands бебе девојка додатоци
* Поврзани Функција : цвет коса за жени додатоци
* Поврзани Функција : стара цвеќиња за девојки коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за коса додатоци за деца
* Поврзани Функција : headband цвет за бебе додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвет за бебе коса додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвеќиња за деца коса додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвет за бебе девојка коса додатоци
* Поврзани Функција : девојка додатоци
* Поврзани со Тема : свадба додатоци
* Поврзани Функција : девојки додатоци
* Поврзани со Тема : жените коса додатоци
* Поврзани Функција : бебешка коса додатоци headbands
* Поврзани Функција : деца додатоци
* Поврзани Функција : деца коса додатоци
* Поврзани Функција : сатен лента рози
* Вештачки ткаенина цвеќиња за бебе девојки коса додатоци Chiffon коса цвеќиња за Деца додатоци
* Не ви треба многу на нешто? Пратете ми порака.
* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF/EMS/FEDEX/DHL.5 см дијаметар, јас ncluding на чувствува подлога, но не клип.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
MASOKAN
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
DM432
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Rayon
Пол:
Девојки
Поврзани функција 1:
моден цвет девојки коса додатоци
Поврзани функција 2:
chiffon цвеќиња за бебе додатоци
Поврзани функција 3:
ткаенина цвеќиња додатоци за коса
Поврзани функција 4:
вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
Поврзани функција 5:
ткаенина цвеќиња за headbands за бебе девојка додатоци
Поврзани функција 6:
косата цвет за жените додатоци
Поврзани функција 7:
стара цвеќиња за деца коса додатоци
Поврзани функција 8:
ткаенина цвет за деца коса додатоци
Поврзани функција 9:
headband цвет за бебе девојка коса додатоци
Поврзани функција 10:
chiffon цвет бебе коса додатоци

Најдобрите понуди во категоријата