.

.

10pcs/многу Shinny Cartton Мачка Уши Коса Клипови Бебе Девојки Шноли Лето Жешка Девојка Barrettes Костец Бебе Hairclips Перформанси Подарок

10pcs/многу Shinny Cartton Мачка Уши Коса Клипови Бебе Девојки Шноли Лето Жешка Девојка Barrettes Костец Бебе Hairclips Перформанси

Степени:

DEN 513.00 -15 %
DEN 603.84
Износ
Това е достапна

подарок клип големина"3. Искрено се извинуваме за сите непријатности. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Повеќето од произведува имаме во акции.Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 3-7 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT.5 см
Љубезно Ве Молиме Да Напомена :
2. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Можете да платите со тоа директно. ИСПОРАКА на ВЛАДАТА : Russion/САД бесплатен превозот од e-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
10pcs/многу Shinny Cartton Мачка Уши Коса Клипови Бебе Девојки Шноли Лето Жешка Девојка Barrettes Костец Бебе Hairclips Перформанси Подарок Fashion & секојдневен стил Повод : партија,свадба,веселба.

Повеќе информации

боја:
Повеќе
Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
nn639
Материјал Состав:
сјајот се чувствува
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Hairgrips
Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
Hongmao

Најдобрите понуди во категоријата