.

.

Бутик 30pcs Случајни Бои Мода Симпатична Сјајот Топката Шноли Kawaii Солидна Партија Пом Пом Коса Клипови Headware Додатоци

Бутик 30pcs Случајни Бои Мода Симпатична Сјајот Топката Шноли Kawaii Солидна Партија Пом Пом Коса Клипови Headware Додатоци

Степени:

DEN 1405.00 -10 %
DEN 1561.44
Износ
Това е достапна

Ви благодариме!
Дополнителни информации за Бои :
1. Ве молиме контактирајте ќе ги локалните обичаи да бидете сигурни дека ако постојат било какви дополнителни трошоци пред купување. Или ако сè уште не се чувствуваат сигурни за бои, ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака кога ставање на наредби.Исто добрина за тебе од нас.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба и стоки, ние сме високо очекуваме вашиот позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални Продавачот Оценка.Стил : Цртан филм коса клипови
3. Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата веб страница.
Сертификати :
Испорака :
1. 100% Сосема Нов и Мода Губење на Клипот
2. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози.Ние сме подготвени да ви помогнеме. Ве молиме целосно да се разбере дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографиите се прикажани на нашата веб страница,поради разни фактори, т.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Smart Фиби
Шаблон Тип:
Геометриски
Тип:
Hairgrips
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Стил:
Новина
Број На Модел На:
SMPZZZFJ116
Материјал:
glitter
Бои:
Assorted Colors
Клипот Тип:
Топ Hairpin
Материјал:
Glitter

Најдобрите понуди во категоријата