.

.

Патека цел свадба Слоевит Цвеќиња DIY сатен зголеми цвет Рамен Грб бебе девојка жените чевли се облекуваат коса додатоци 24pcs/многу

Патека цел свадба Слоевит Цвеќиња DIY сатен зголеми цвет Рамен Грб бебе девојка жените чевли се облекуваат коса додатоци 24pcs/многу

Степени:

DEN 829.00 -10 %
DEN 921.60
Износ
Това е достапна


свадба Слоевит Цвеќиња сатен зголеми цвет Рамен Грб бебе девојка жените чевли се облекуваат коса додатоци
симпатична партија чипка цвет облечи/коса додатоци
големина : chiffon цвет големина е стан 8.5 cm
одговараат за бебе девојка .
материјал : chiffon
карактеристики : симпатична. Сонце, принцезата темперамент
боја : 13 бои ,како што е прикажано во слика
жолта,лаванда,голи,црна,розова,fuchsia,
црвена,слонова коска,виолетова,сива,бела,сина
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Headbands
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Име:
чипка цвет headband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Color5:
Праска
Материјал:
Chiffon
material1:
tulle

Најдобрите понуди во категоријата