.

.

30pcs/многу Големина:12mm Стилски пирамида дизајн пластични копчиња за кошула,кристал облека копчето црна / транспарентен (сс-706)

30pcs/многу Големина:12mm Стилски пирамида дизајн пластични копчиња за кошула,кристал облека копчето црна / транспарентен (сс-706)

Степени:

DEN 96.00 -33 %
DEN 142.56
Износ
Това е достапна

Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Спецификации :
Големина : Дијагонала 12mm;Страна должина 10мм
Боја : види на сликата подолу.ние ќе го проверите тековниот акции,и да ви даде разумно понуда, со можни попуст,ви Благодариме!
Плаќање : Ние го прифаќаме плаќање од страна на Зачувам/Alipay,итн.
Pls забелешка :
На секоја фабрика производство многу боја ќе биде малку поинаков од фотографијата.
(2) Ако сакате да се направи голема мешавина на налози(на пример повеќе од 6-8 многу),Pls контактирајте со нас прво. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Напомена :
(1) по Случаен избор испорака. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена по испорака. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
Повратни информации
1. Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата .
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
12mm Стилски пирамида дизајн пластични копчиња за кошула,кристал облека копчето,шиење додатоци,црна / транспарентен (сс-706)
Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Мода копчиња.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Превозот
1. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.

Повеќе информации

боја:
2 бои се мешаат, Бела боја, Црна боја
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
сс-706
Бренд Име:
GANSSIA
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Фармерки Копчето

Најдобрите понуди во категоријата