.

.

Трговија на големо 225PCs Мешани 2 Дупки Дрвени Точка Лента Копчиња Комплет за Шиење и Scrapbooking Шиење Додатоци 15 Стилови W/Складирање Box1

Трговија на големо 225PCs Мешани 2 Дупки Дрвени Точка Лента Копчиња Комплет за Шиење и Scrapbooking Шиење Додатоци 15 Стилови

Степени:

DEN 368.64
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Техника:
Обоена
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback

Најдобрите понуди во категоријата