.

.

Материјали за шиење 200pcs 10мм страна дупки бисер копчиња за шиење бележник додатоци жените кошула со копчиња diy оркестарот додатоци

Материјали за шиење 200pcs 10мм страна дупки бисер копчиња за шиење бележник додатоци жените кошула со копчиња diy оркестарот

Степени:

DEN 337.00 -12 %
DEN 383.04
Износ
Това е достапна

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. Превозот 1),Ние ќе брод мали наредби за сад сите во E-Пакет наместо на КИНА ПОСТ.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош . 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.Обично повеќе од 120 ние ќе брод од страна на Посебна Курирска Линија на овие Област. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.
можеби некои бои не во слики. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
10-2
боја:
Бела
Големина:
10mm

Најдобрите понуди во категоријата