.

.

Моден Бисер Копчето 12mm Круг слонова коска Бело Бебе Копчето 150pcs Накит Додаток Scrapbooking Додатоци Производи

Моден Бисер Копчето 12mm Круг слонова коска Бело Бебе Копчето 150pcs Накит Додаток Scrapbooking Додатоци Производи

Степени:

DEN 337.00 -12 %
DEN 383.04
Износ
Това е достапна


· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.68
Материјал :
Пластични(ABS)
Големина на :
Кол : 12 мм (За)
конверзија : 1 инч = 25. Превозот 1),Ние ќе брод мали наредби за сад сите во E-Пакет наместо на КИНА ПОСТ.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.
Количина :
Вие ќе добиете 15 0 Парчиња/ многу на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно .4 mm или 1mm = 0. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел. 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка.0393 инчен
Боја :
Белата Боја На Слонова Коска
Боите од слики главно за референца. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка. Боите се од сите вистински објект,ако имате сериозни потребни за бои,ве молиме да се разгледа повторно, или контактирајте ме за да се распрашува.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Пластични Тип:
ABS
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Бренд Име:
AXHSR
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Број На Модел На:
12-1
боја:
белата боја на слонова коска
Големина:
12mm

Најдобрите понуди во категоријата