.

.

350pcs 13.5 mm Мешана боја срцето пластични копчиња дете копчето за декорација / шиење/ занает / scrapbooking прибор трговија на големо

350pcs 13.5 mm Мешана боја срцето пластични копчиња дете копчето за декорација / шиење/ занает / scrapbooking прибор трговија

Степени:

DEN 335.00 -10 %
DEN 372.48
Износ
Това е достапна


Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.99 /многу US $ 2. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.25 /многу US $ 2.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.45 /многу US $ 1.35 /многу
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .393 инчен Предмет Бр.99 /многу US $ 1. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.5 мм*12mm
Конверзија : 1 инч = 2. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.99 /многу US $ 1.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат.75 /многу US $ 2.99 /многу US $ 3.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. : Pc01m-013 Употреба : се Користи за детска Облека,рачно изработени diy,scrapbooking или други додатоци занает
На други слични копчиња :
Други Препорачуваат Копчиња
САД $ 3. На доделување на датум е 1-5 работни дена. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.5 mm 350pcs Мешана боја срцето пластични копчиња бебе шиење копчиња за кошула декорација / шиење / занает / бележник материјал трговија на големо Материјал : Пластични Боја : Мешани бои случаен Количина : 350pcs/многу Околу Големина : 13.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Чипка
Функција:
Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
Најлон
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Обоена
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Срцето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
Pc01m-013
боја:
Мешани бои( случаен)
Големина:
13.5mm*12mm

Најдобрите понуди во категоријата