.

.

Имитација бисер копчиња пластични 200pcs/многу страна дупка 10мм слонова коска бела копчиња за Занает за шиење облека Scrapbooking додатоци

Имитација бисер копчиња пластични 200pcs/многу страна дупка 10мм слонова коска бела копчиња за Занает за шиење облека Scrapbooking

Степени:

DEN 337.00 -12 %
DEN 383.04
Износ
Това е достапна


· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа. Боите се од сите вистински објект,ако имате сериозни потребни за бои,ве молиме да се разгледа повторно, или контактирајте ме за да се распрашува.4 mm или 1mm = 0.
Политика На Враќање
· Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.68 ДОЛАРИ 5. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно . Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот.
Количина :
Што ќе добиете за 200 Компјутери/ многу на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS. 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.48 ДОЛАРИ 4.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. 3),Европа,Северна Америка Област,ние ќе се обидеме да брод од страна на курирската служба DHL, или ЕМС за нарачки повеќе од 260 за комбиниран нарачки под КИНА ПОСТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
10-1
боја:
белата боја на слонова коска
Големина:
10mm

Најдобрите понуди во категоријата