.

.

Трговија на големо 60sets/многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband метални навртки бесплатен превозот 2015042801

Трговија на големо 60sets/многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband метални навртки бесплатен

Степени:

DEN 456.00 -5 %
DEN 480.00
Износ
Това е достапна


Опис :
Трговија на големо 60sets/многу месинг завртка заковки завртка knob за чанта појас чевли watchband метални навртки бесплатен превозот 2015042801
Големина на : Глава во 5mm, База во 8мм, Висина во 8мм
Боја : Сребро Nickle, Црна nickle, Злато, Антички месинг.

Повеќе информации

боја:
Античкиот месинг, Црн Никел, Никел, Злато, Измешани Бои
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Број На Модел На:
2015061207
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Декорација:
Никој
Големина:
5*8*8mm

Најдобрите понуди во категоријата