.

.

Бел Бисер Копчиња 8мм Бебе Копчето За Шиење 200pcs Облека Копчето за занает botoes бележник додаток разубавувањето коса, лак

Бел Бисер Копчиња 8мм Бебе Копчето За Шиење 200pcs Облека Копчето за занает botoes бележник додаток разубавувањето коса, лак

Степени:

DEN 316.00 -12 %
DEN 359.52
Износ
Това е достапна


Количина :
Што ќе добиете за 200 Компјутери/ многу на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Купите 1),предметите се сите во парк,ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат она што ви треба.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Обично повеќе од 120 ние ќе брод од страна на Посебна Курирска Линија на овие Област. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.
можеби некои бои не во слики. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно . 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка. Боите се од сите вистински објект,ако имате сериозни потребни за бои,ве молиме да се разгледа повторно, или контактирајте ме за да се распрашува.4 mm или 1mm = 0.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.0393 инчен
Боја :
Бела
Боите од слики главно за референца.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа. 4),ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прилагоди на превозот начин и превозот на трошоците, кога ќе треба. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош . Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
8-2
боја:
Бела
Големина:
8mm

Најдобрите понуди во категоријата