.

.

30pcs/многу Големина:10мм Исклучителна цвет пластични копчиња за кошула,кристал облека копчето црна / транспарентен (сс-707)

30pcs/многу Големина:10мм Исклучителна цвет пластични копчиња за кошула,кристал облека копчето црна / транспарентен (сс-707)

Степени:

DEN 91.00 -33 %
DEN 136.32
Износ
Това е достапна


(2) Ако сакате да се направи голема мешавина на налози(на пример повеќе од 6-8 многу),Pls контактирајте со нас прво. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Спецификации :
Големина : Дијагонала 10мм;Страна должина од 8мм
Боја : види на сликата подолу.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Мода копчиња.
Превозот
1.
Повратни информации
1.
Pls остави порака забелешка боја ви треба, или ние ќе го испратам до тебе во мешани!
Pls забелешка :
На секоја фабрика производство многу боја ќе биде малку поинаков од фотографијата.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!.),pls ни кажете наскоро.Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.
Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата .ние ќе го проверите тековниот акции,и да ви даде разумно понуда, со можни попуст,ви Благодариме!
Плаќање : Ние го прифаќаме плаќање од страна на Зачувам/Alipay,итн.
Напомена :
(1) по Случаен избор испорака. Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена по испорака.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.

Повеќе информации

боја:
2 бои се мешаат, сребрена боја, боја на злато
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Број На Модел На:
СС-707
Декорација:
Rhinestones
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
GANSSIA
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Стил:
Месо тело
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Фармерки Копчето

Најдобрите понуди во категоријата