.

.

250pcs 11mm мешана боја срцето смола копчиња мали шарени копчиња за шиење занает scrapbooking декоративни материјали

250pcs 11mm мешана боја срцето смола копчиња мали шарени копчиња за шиење занает scrapbooking декоративни материјали

Степени:

DEN 345.00 -10 %
DEN 383.52
Износ
Това е достапна


2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. : R0103m-002
Употреба : Висок степен на смола копчиња, многу убава, и погодна за рачно,занаетите diy декорација и така натаму.393 инчен Предмет Бр.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ======= Име на производ : 250pcs 11mm мешана боја смола копчиња малку шарени копчиња за шиење занает scrapbooking декоративни материјал Материјал : Смола Боја : Мешана боја случаен Количина : 250pcs/многу( 100pcs,ве молиме кликнете " ) Прибл Големина : 11mm(18 L) Конверзија : 1 инч = 2. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Обоена
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Срцето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
R0103m-002
is_customized:
Yes
боја:
мешана боја
Големина:
18L( 11mm)

Најдобрите понуди во категоријата